Orszak Trzech Króli w Katowicach

Ulicami stolicy województwa śląskiego barwny orszak przeszedł już trzeci raz.

Jubileusze Arcybiskupów

W 16. rocznicę święceń biskupich abp. Wiktora Skorca i w 90 urodziny abp. Stanisława Szymeckiego wierni spotkali się na wspólnej Eucharystii w katowickiej katedrze.

Nowy misjonarz ze Śląska

Ks. Marek Paszek został uroczyście posłany przez abpa Wiktora Skworca na misje do Afryki. Żegnali go parafianie z Gaszowic pod Rybnikiem, gdzie przez pięć lat był proboszczem.

Błogosławiony kompozytor wiecznej muzyki

- W rodzinie chrześcijańskiej i we wspólnocie ludzi dobrej woli chcemy pożegnać drogiego nam wszystkim naszego zmarłego brata Wojciecha - powiedział na początku Mszy św. abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki.

Pożegnanie Wojciecha Kilara

W piątek, dzień przed uroczystościami pogrzebowymi, wybitnego Kompozytora pożegnała jego parafia.

ul. Bzów 15, 43-100 Tychy
tel: 32 227 74 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.czulow.katowice.opoka.org.pl

Proboszcz: ks. Krzysztof Anczok

Inni księża: ks. Michał Anczok, rezydent
                ks. Witold Kania, rezydent

Dekanat:  Tychy Stare
Liczba parafian:  3700
Data odpustu: niedziela po 13 września
Wieczna adoracja: 02.05.

Msze św. niedzielne:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, sobota: 17.00
Msze św. w tygodniu:  8.00, 18.00, pt. 16.00 szkolna

Inne miejscowości: Osada Fabryczna

Ulice: Agrestowa, Astrów, Brzoskwiniowa, Bzów, Cyprysowa, Czułowska, Grabowa, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jałowcowa, Jaśminów, Jarzębinowa, Jesionowa, Kalinowa, Katowicka, Klonowa, Konwalii, Kukułcza, Kwiatów, Leszczynowa, Lipowa, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Orzechowa, Palmowa, Piaskowa, Pomarańczy, Powstańców (część), Pod Lasem, Różana, Słoneczników, Słowicza, Szafirków, Szarotek, Śląska, Śliwowa,  Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wiązowa, Wiosenna, Wschodnia (część), Zawilców, Zielona, Zwierzyniecka (część), Żarnowiecka.

1. Sylwetka
  2. Nauczanie